Starlight Media реалізує стратегію з підтримки ветеранів і ветеранок. Закликає бізнес долучитися

Медіахолдинг Starlight Media реалізує стратегію з підтримки учасників та учасниць військових дій та закликає бізнес долучитися до неї.

Це перша комплексна стратегія українського бізнесу, яка запроваджує систему підтримки та адвокації прав ветеранів та ветеранок на робочому місці, в продуктах компанії та суспільстві”, наголошують у пресслужбі компанії.

Зазначається, що медіагрупа створила корпоративну стратегію, щоб сприяти формуванню інклюзивних та сприятливих умов для працевлаштування, реабілітації, адаптації українських ветеранок та ветеранів по завершенню служби та якісному відображенню їх досвіду та потреб у контенті.

В основі корпоративної програми лежать аналітика досвіду ста провідних американських компаній, найбільш дружніх до ветеранок та ветеранів роботодавцями за версією Forbes, експертні рекомендації Veteran Hub та українські дослідження щодо викликів та стереотипів, з якими зіштовхуються люди з бойовим досвідом в Україні.

Наголошується, що Starlight Media відкриє доступ до всіх своїх напрацювань та проєктів, щоб поширити ці практики серед українського бізнесу та всіх зацікавлених сторін.

Ми точно знаємо, що маємо працювати вже зараз як медіагрупа, як роботодавець, як бізнес, щоб стати надійним плечем опори для повернення тих, хто зробив свій внесок у нашу безпеку та свободу”, – прокоментував СЕО компанії Олександр Богуцький.

Програму Starlight Media з підтримки ветеранів і ветеранок реалізуватимуть на трьох рівнях діяльності компанії:

Як медіа: у широкому та інклюзивному висвітленні досвіду ветеранів та ветеранок та їх сімей на всіх телеканалах медіагрупи, а також інформаційній підтримці проєктів, націлених на їх реабілітацію та адаптацію.

Також напрацьовуються редакційні принципи чутливого висвітлення бойового та ветеранського досвіду в новинному, розважальному та художньому контенті. Компанія водночас реалізовуватиме соціальні та маркетингові національних кампанії, присвячені ветеранам та ветеранкам.

Як роботодавця: в комплексній стратегії підтримки співробітниць та співробітників Starlight Media, які повернуться до роботи по завершенню служби та майбутньому інклюзивному найманні ветеранів та ветеранок.

Крім того, компанія розробляє програми адаптації, корпоративного навчання, спеціалізованих пільг, запускає сервіси психологічної підтримки, а також формує корпоративні спільноти ветеранів та ветеранок та їх сімей та інше.

Як бізнесу: в адвокації програм підтримки ветеранів та ветеранок серед компаній, які працюють в Україні, а також безплатному наданні власних напрацювань для використання іншими українськими бізнесами.

Водночас Starlight Media пропонує інформаційну підтримку ветеранського бізнесу та бізнесів, які запровадили програми підтримки українських учасниць та учасників бойових дій.

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: