EPAM та Мінветеранів запустили освітні ІТ-програми для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

У серпні Міністерство у справах ветеранів спільно з ІТ-компанією EPAM Україна запуcкають освітні ініціативи для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин.

Як повідомляє EBA, навчання триватимуть у Центрах ветеранського розвитку у Дніпрі, Вінниці та Львові на базах вищих навчальних закладів.

Навчальні програми – безкоштовні. Вони мають ознайомити ветеранів, ветеранок, а також членів їхніх сімей з кар’єрними можливостями в ІТ. Учасники та учасниці зможуть опанувати одну із сучасних професій у межах переходу від військової служби до цивільного життя.

“Велика кількість наших захисників і захисниць масово повертатимуться додому після перемоги, і ми маємо забезпечити їм можливість безпроблемно адаптуватися до мирного життя. Належна освіта або перекваліфікація відповідно до сучасних вимог – один з важливих інструментів успіху для них”, – наголосила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Як додала директорка з розвитку талантів EPAM Ukraine Наталя Колядко, ця освітня ініціатива є частиною комплексної програми компанії у роботі з ветеранами. “Об’єднання зусиль держави, бізнесу, спільнот дозволить створити сприятливе середовище для професійного розвитку та реінтеграції наших захисників і захисниць”, – зазначила вона.

Для новачків експерти та експертки EPAM проведуть серію ознайомчих зустрічей, під час яких пояснять, які є професії та можливості для розвитку в ІТ, як влаштована галузь, з чого варто почати перехід тощо.

Заходи відбудуться у Центрах ветеранського розвитку, а у вересні пройдуть в онлайн-форматі. Участь доступна для всіх бажаючих ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин. Ознайомча зустріч триватиме 1,5 години, зареєструватися або дізнатися більше можна за посиланням.

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: