ІТ-компанія Intellias – серед лідерів за найманням молодих спеціалістів та спеціалісток

Українська ІТ-компанія Intellias увійшла до переліку найкращих роботодавців, відкритих для спеціалістів та спеціалісток віком до 25 років, за версією компанії STUD-POINT.

Головна мета премії – заохочувати компанії долучати до проєктів молодих спеціалістів та спеціалісток. Основним критерієм, за яким оцінюють роботодавців, є відкритість до наймання кандидатів до 25 років. Також у рейтингу оцінюють організацію освітніх заходів та запрошення молоді на стажування.

Як наголосили у пресслужбі Intellias, компанія приділяє велику увагу освітнім ініціативам для початківців у сфері ІТ. Зокрема, запускає власні навчальні програми, співпрацює з університетами, організовує вебінари на технічні та нетехнічні теми, проводить марафони, хакатони та кейс-чемпіонати.

Компанія заохочує так званий Growth mindset підхід, який передбачає велику кількість можливостей для професійного росту спеціалістів та спеціалісток із різним досвідом.

Так, у 2021 році Intellias запустив освітній хаб IntelliStart, де пропонує два формати навчання – практична ІТ-школа та буткемпи.

Практична школа IntelliStart дає можливість долучитись до актуальних навчальних програм з Frontend, Java, .NET, DevOps, Software Testing, Golang тощо. Її учасниками можуть стати студенти та студентки, випускники та випускниці технічних спеціальностей, а також ті, хто вивчає ІТ самостійно.

До буткемпів приєднуються спеціалісти та спеціалістки з певним досвідом роботи. Цей формат передбачає повноцінне працевлаштування з можливістю навчатися у експертів та експерток компанії.

Також в Intellias діє Juniors Hiring Program. У межах інтернатури джуніор-розробники та розробниці мають змогу працювати на проєкті під менторством досвідчених інженерів та інженерок компанії.

У 2022 році компанія провела низку відкритих освітніх активностей, серед яких 16 вебінарів у межах IntelliStart, 24 вебінари для більш досвідчених спеціалістів та спеціалісток, три лекції для закладів вищої освіти, три марафони, стала партнером 13 конференцій і організатором двох – Intellias Agile Days та Intellias Blockchain Talks.

Крім того, Intellias доєдналася до освітньої конференції SYNERGY 2022 для обговорення навчальних програм для студентів та підлітків.

У 2023 році компанія планує розвивати освітні проєкти та співпрацю із університетами в різних містах України. Також Intellias працює над створенням нових форматів навчальних програм та розширенням можливостей професійного розвитку для теперішніх і майбутніх спеціалістів та спеціалісток компанії.

Фото: пресслужба STUD-POINT

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: