Український жіночий футбольний клуб вперше отримав офіційного партнера

Вперше в Україні жіноча команда футбольного клубу отримала власного офіційного спонсора. Так, жіночий ФК “Кривбас” співпрацюватиме з мережею маркетів “Аврора”.

Як пише ТСН, ця співпраця передбачає не лише спонсорську підтримку футболісток, а й реалізацію програми соціальної відповідальності. Партнери виступають за впровадження принципу рівних можливостей для жінок і чоловіків. Підписання договору відбулося 5 серпня у Кривому Розі.

Зазначається, що футбол – економічно спроможна спортивна індустрія з мільйонними аудиторіями. Його зобов’язання перед суспільством – поширювати ідеї й впроваджувати цінності рівних можливостей для жінок та чоловіків.

“Як усталено “нежіночий” вид спорту, футбол – чудове середовище для того, щоб демонструвати, наскільки шкідливими й нераціональними є стереотипи, особливо щодо жінок, як вони обмежують потенціал та досягнення. Запорука найкращих результатів – надання можливостей усім. Тоді у підсумку маємо максимальний синергетичний ефект. Ми наголошуватимемо на цьому постійно”, – наголосив один із очільників клубу.

Також для реалізації спільної ідеології “Кривбас” та “Аврора” започаткували неформальну платформу “Хаб рівності” (Equality Hub).

Проєкт об’єднуватиме експертизу з питання рівних прав і можливостей з практичними рішеннями безпосередньо від стейкхолдерів.

Творці хабу хочуть об’єднати бізнес та людей у практичній боротьбі зі стереотипами, дискримінацією та гендерно зумовленим насильством, а також залучити експертів та експерток до дискусії щодо забезпечення гендерної рівності та підвищення обізнаності суспільства у цій темі.

Також проєкт має на меті створити умови для збільшення можливостей для жінок та дівчат у стереотипно “нежіночих” сферах діяльності, сприяти визнанню й гідній оцінці жіночих досягнень.

Фото: ФК “Кривбас”

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: