Підрозділ Shell в Україні приєднався до руху HeForShe

Компанія Shell Mobility (з енергетичної групи Shell) в Україні підтримала глобальний рух солідарності за гендерну рівність HeForShe від ООН Жінки.

Як пише EBA, компанія стала першим міжнародним енергетичним підприємством в країні, яке офіційно задекларувало готовність досягти прогресу у питаннях гендерної рівності та виконання Цілей сталого розвитку ООН.

“Гендерна рівність – це про шлях до високих соціальних і економічних стандартів. Це ознака прогресивного бізнесу. Моє особисте прагнення як бізнес-лідера – формування в нашій компанії різноманітної й гендерно збалансованої команди, яка надає можливості як жінкам, так і чоловікам для подальшого розвитку на основі навичок, знань і здібностей, але не статі”, – наголосив генеральний директор Shell в Україні Петер Керекдярто.

Зазначимо, що у 2021 році Shell в Україні підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок, ініційовані Глобальним договором ООН та ООН Жінки, а у 2020 році стала членом Глобального договору ООН.

При цьому в Shell зберігається гендерний баланс за всіма соціальними параметрами, а кожен співробітник має рівні можливості. До речі, в українській управлінській команді керівні посади посідають 50% жінок.

Із 2022 року Shell Ukraine також запустила довгострокову програму наставництва для своїх співробітників та співробітниць, щоб сприяти їхньому професійному розвитку.

HeForShe – це глобальний рух солідарності на підтримку гендерної рівності, заснований ООН Жінки, в якому чоловіки стають головними агентами змін.

Із моменту запуску у 2014 році до цієї кампанії приєдналися очільники держав, провідні вчені, керівники глобальних корпорацій, спортсмени, митці й суспільні лідери, які поділяють філософію гендерної рівності. В Україні рух набув розвитку з 2018 року.

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: