Психологи ДТЕК пройшли навчання від експертів з Ізраїлю та США

Наразі українські енергетики та шахтарі працюють у надскладних умовах, адже вони щодня під обстрілами забезпечують країну світлом. Водночас робота в умовах постійних атак – важкий стрес, працювати над подоланням якого часто потрібно з фахівцями.

Так, корпоративні психологи компанії ДТЕК разом з командою ком’юніті-центру “Опліч ХАБ”, який незабаром відкриється в Запоріжжі, пройшли навчання з першої психологічної підтримки від зарубіжних експертів та експерток.

Зокрема, упродовж п’яти днів своїм досвідом роботи з травмою ділилися:

  • Israel Trauma Coalition, ізраїльський і міжнародний центр, який надає експертизу у сфері психологічної допомоги під час надзвичайних ситуацій та криз;
  • UCLA, американський державний дослідницький університет, місія якого полягає в створенні, поширенні, збереженні та застосуванні знань для творення позитивних змін у суспільстві;
  • University of Denver, американський приватний навчальний заклад, який має статус дослідницького університету (R1) за Класифікацією Карнегі установ вищої освіти.

Окрім запрошених спеціалістів, своїми знаннями ділилися фахівці та фахівчині проєкту Mental Help від Глобального договору ООН в Україні.

Учасники тренінгу вивчали особливості роботи з різними видами психологічних травм, принципами самодопомоги під час стресу, вчилися надавати першу психологічну допомогу дорослим і дітям та посилювали навички проведення групових занять для людей, які живуть у стані постійного стресу.

Як наголошують у пресслужбі компанії, корпоративні психологи групи ДТЕК також узяли участь у тренінгу, щоб якісніше надавати психологічну підтримку своїм колегам.

“Повномасштабна війна стала викликом не тільки для країни і бізнесу в цілому, але й для кожної людини. Тому забезпечення психологічної підтримки співробітників та співробітниць – це пріоритетна задача, з якою ми працюємо системно”, – зазначила директорка зі сталого розвитку ДТЕК Олена Семич.

За її словами, програми психологів націлені як на тих, хто зараз тримає енергетичний фронт на підприємствах, так і на людей, які повертаються з фронту назад на свої робочі місця і потребують адаптації та підтримки.

Фото: пресслужба ДТЕК

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: