Національний День Дівчат у технологіях: онлайн-екскурсії до провідних STEM-компаній

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ” і UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки уряду Швеції, у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM проведуть Національний День Дівчат у технологіях, що відбудеться 19 листопада 2020 року. Партнером заходу виступить Міністерство цифрової трансформації України.

На сьогодні стрімко зростає попит на фахівців та фахівчинь у галузях STEM (наука, технології, інженерія, математика), але представленість жінок у сферах науки й технологій все ще залишається низькою — наприклад, частка жінок в IT-сфері дорівнює 25%.

Національний день дівчат в технологіях — це щорічна подія, під час якої дівчата мають змогу відвідати технологічні компанії й підприємства, познайомитися з їх діяльністю та побачити, як дівчатам і жінкам можна будувати свою кар’єру у сфері технологій. Захід приурочено до Міжнародного дня дівчат, який відзначається 11 жовтня та спрямований на привернення уваги до нерівності, з якою стикаються дівчата у всьому світі.

“Організовуючи цей захід, ми плануємо надихнути дівчат до роботи у сфері науки, техніки, інженерії та математики (STEM) і подолати гендерні стереотипи стосовно STEM-професій. Таким чином ми прагнемо збільшити кількість дівчат у сферах STEM”, – говорить Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ”.

Національний День дівчат у технологіях — це щорічна подія, під час якої дівчата мають змогу відвідати STEM-компанії, познайомитися з їхньою діяльністю та побачити, як дівчатам і жінкам будувати свою кар’єру у сфері STEM. В цьому році День дівчат вперше відбудеться онлайн. Серед компаній-учасниць заходу: SoftServe, Wix, Intellias, Snap Inc., AgriChain, Syngenta, Luxoft, EY, Прикарпаттяобленерго, Ferrexpo, IT-Integrator, Метінвест Діджитал, Raiffeisen, Servier, Corteva, Eleks, Camozzi.

“Середньостатистична європейська дівчинка втрачає зацікавленість у STEM у віці 15 років. Міжнародні дослідження свідчать, що рольові моделі явно позитивно впливають на сприйняття дівчатами предметів STEM та майбутній вибір професії. Тому так важливо налагодити цей зв’язок між школярками та фахівчинями STEM професій ще до моменту вступу до вищого навчального закладу, щоб цей вибір був дійсно вільний від стереотипів”, – зазначає Наталія Кошовська, програмна аналітикиня Фонду ООН у галузі народонаселення. 

До участі запрошуються дівчата віком 14-24 роки, яких цікавить кар’єрний розвиток у топових українських STEM-компаніях. Впродовж “Національного Дня Дівчат у технологіях” учасниць очікує знайомство з надихаючими фахівчинями STEM-компаній, багато нових знань і неймовірні подарунки для найактивніших учасниць.

Реєстрація для учасниць відкрита до 17 листопада 2020 року: https://bit.ly/31uu9xS
Детальна інформація: Юлія Шкуліпа, +380930922481, [email protected]

*STEM – це акронім, який означає науку (Science), технології (Technology), інженерію (Engineering) та математику (Mathematics).

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: