“Краса для всіх”. Як L’Oréal допомагає жінкам здобути нову професію

Ще у 2009 році фундація косметичної групи L’Oréal започаткувала освітню програму Beauty for a Better Life або “Краса для всіх”. У межах проєкту жінки з соціально незахищених верств населення проходять курс навчання та отримують навички для початку професійної кар’єри в індустрії краси.

Навчання триває кілька місяців та є безкоштовним. Наразі програму реалізують у 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

В Україні програму “Краса для всіх” запустили у 2017 році. Експерти та експертки навчають жінок, які постраждали від насильства або перебувають у непростій життєвій ситуації, основам перукарської майстерності. Програму реалізують спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні.

За 5 років реалізації проєкту в Україні 164 жінки здобули освіту у сфері краси. Більшість із них працює у салонному бізнесі. Цього року до навчання приєднаються ще 100 українок.

За словами старшої спеціалістки з комунікацій L’Oréal Україна Катерини Ануріної, війна спричинила глибинні соціальні зміни, тому програма набула зовсім іншої актуальності.

“Почати нове життя – це те, з чим стикались українці з 24 лютого минулого року, які були вимушені покинути власні домівки та втратити роботу. Дана програма – один із інструментів, за допомогою яких жінки мають можливість отримати нову професію, працевлаштуватися, стати фінансово незалежною та змінити своє життя на краще”, – каже вона.

Так, у травні L’Oréal Україна розпочинає вже шостий сезон проєкту. Цьогоріч він діє одразу у двох містах – Києві та Львові.

Упродовж чотирьох місяців, із травня по серпень, учасниці проходитимуть навчання у групах до 25 людей. Програма передбачає понад 400 годин навчання. Окрім курсу перукарської майстерності, також учасниць очікують заняття з психологами для покращення їхнього психологічного стану. Після завершення навчання, учениці отримають дипломи про здобуття професії перукарки.

При цьому, компанія планує у вересні 2023 року запустити наступний – сьомий сезон програми.

Фото: L’Oréal Україна

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: