В Україні запускають сайт, який допоможе людям з інвалідністю знайти роботу

Благодійний фонд АІК (Асоціація Інклюзивної Країни) спільно з Abilis Foundation у вересні запускають соціальний проєкт “ПРАЦЮЙ!”, який має допомогти з працевлаштуванням людям з різними формами інвалідності, пише Happy Monday.

“ПРАЦЮЙ” – це платформа, де роботодавці зможуть розміщувати вакансії, а люди з інвалідністю – подавати резюме та знаходити роботу.

Проєкт, зокрема, покликаний допомогти в пошуку роботи захисникам і захисницям України, які повертаються з фронту з інвалідністю, а також людям, які мають вроджену чи набуту ще до війни інвалідність.

Як можуть долучитися роботодавці

Роботодавцям, які готові долучитися до проєкту, необхідно заповнити форму. А щоб подати вакансію для подальшого розміщення на платформі, слід заповнити анкету за посиланням.

“Ми пропонуємо роботодавцям знайти кваліфікованих спеціалістів та спеціалісток, які мають надзвичайну внутрішню силу та жагу до роботи та навчання. Людям з інвалідністю часто доводиться долати перешкоди, які навіть не снилися здоровим людям”, – кажуть в АІК.

Зазначається, що працевлаштувавши людину з інвалідністю, роботодавець отримає досвід створення інклюзивного середовища й у майбутньому зможе долучати до роботи ветеранів та ветеранок.

Фото: Unsplash

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: