“Без вагань”: “Київстар” запрошує на навчання спеціалістів із мінімальним досвідом роботи

Національний телеком оператор “Київстар” оголосив набір учасників до нового проєкту “БезВагань”.

Як пояснюють у пресслужбі компанії, це програма професійного розвитку спеціалістів із мінімальним досвідом роботи. Її учасниками можуть стати як випускники вузів, так і люди будь-якого віку, які мають недостатньо практичних навичок за своїм фахом.

“БезВагань” – наш черговий крок у напрямку протидії упередженого ставлення роботодавців до кандидатів за будь-якими ознаками. Першим таким проєктом був Returnship – стажування для кандидатів із перервою в стажі. Нині ми демонструємо учасникам ринку праці, що серед пошукачів з мінімальним досвідом роботи, або без нього є багато талановитих фахівців. Адже головне не вік і не навички, а висока мотивація та бажання кандидата розвиватися», – наголошує директорка з управління персоналом та розвитку організації “Київстар” Оксана Олійник.

Зазначається, що за новим проєктом роботодавець навчатиме новачків та залучатиме їх до корпоративних активностей.

Роботу фахівців-початківців перші кілька місяців супроводжуватимуть досвідчені ментори та менторки, які допоможуть адаптуватися в колективі та отримати необхідні знання і навички.

Учасники та учасниці програми офіційно оформлюються до штату за строковим річним договором, отримуватимуть зарплату та матимуть соціальний пакет на загальних умовах.

Компанія набирає 20 спеціалістів та спеціалісток початкового рівня до таких підрозділів: HR, PR, адміністративна функція, фінанси, BigData, кібербезпека, технічна функція, юридичний напрям, В2С, В2В.

Термін дії програми – рік. Випускники та випускниці, які якісно зарекомендують себе, за наявності вакансій можуть бути запрошені до колективу на постійній основі.

Заявки на участь у програмі приймаються з 19 червня до 14 липня за посиланням.

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: