Сучасні корпоративні практики гендерної рівності та протидії домашньому насильству

31 Серпня 2022 | 12:00 AM GMT+3
Локація: Facebook LIVE (@unfpa.eecaro)

ПРИКЛАД ЗАГОЛОВКУ H2

9 грудня у Києві (конференс-хол “Депо”, вул. Антоновича, 50) в рамках Міжнародного форуму для бізнесу “Сучасні корпоративні практики гендерної рівності та протидії домашньому насильству” відбудеться презентація національного дослідження “Гендерна рівність та відповідь на домашнє насильство в приватному секторі в Україні: заклик до дій”.

Після презентації відбудеться підписання першої в Україні Декларації бізнесу у відповідь на домашнє насильство та на підтримку корпоративних практик, дружніх до працівників та працівниць з сімейними обов’язками.

Проблема гендерно зумовленого насильства в Україні надзвичайно гостра. Щороку більше 1 млн українок страждають від домашнього насильства, а економічні втрати від непрацездатності жінок становлять більше $2.4 млн щорічно. Нове дослідження, проведене UNFPA Україна та експертною організацією “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” за підтримки уряду Великобританії показує:

  • Скільки працівників та працівниць стикалися із дискримінацією на робочу місці?
  • Скільки постраждалих від домашнього насильства у корпоративному секторі?
  • Чи готовий роботодавець до впровадження дружніх до батьків практик, зокрема, надання відпусток по догляду за дітьми для чоловіків та інші важливі питання?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.

У відповідь на отриманні дані також було розроблено керівні принципи для великого, середнього та малого бізнесу з метою просування гендерної рівності та запобігання домашньому насильству, який також буде представлений на Форумі.

Представники та представниці медіа запрошуються до участі в форумі. Акредитація обов’язкова та строго до 16.00 п’ятниці (06.12). Для підтвердження акредитації організатори можуть запросити портфоліо журналіста/ки.

Контакти для акредитації: [email protected], 096-506-55-88 або через онлайн-форму: https://forms.gle/BNQeN7sbNK8fudvc8

Програма форуму для ЗМІ:
11.00 – відкриття форуму.

11.15-12.00 – експертна панель зокрема у складі Катерини Левченко, Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, Ніжинського Сергія, Заступника Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції, Марини Бардіної, співголови міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» та Laura STUART-BERRY, співдиректорки 20-first, Building Gender Balanced Businesses, Велика Британія, представники бізнесу ( TBC)).

12:00 – 12:20 – Презентація дослідження «Гендерна рівність та відповідь на домашнє насильство в приватному секторі: заклик до дій».

12:20 – 12:30 – Підписання Декларації щодо залучення бізнесу до реалізації цілей сталого розвитку № 5 «Гендерна рівність» та № 8 «Гідна праця та економічне зростання».

12:30 – 13:00 – Відповіді на запитання та брифінг для ЗМІ.

13.00-18.00 – Обід та практична частина для бізнесу (ознайомлення з кращими світовими практиками КСВ та мотиваційна зустріч із Машою Єфросиніною).

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: