Як українські компанії борються з гендерно зумовленим насильством

За статистикою, майже щотретя жінка у світі принаймні раз у житті стикалася з фізичним або сексуальним насильством. Із них лише 40% звернулися по допомогу. Щороку лише країни Європейського Союзу витрачають 366 мільярдів євро на реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, пише Forbes. Найчастіше люди, які потерпали від дискримінації, насильства чи домагань, стикалися з цим на робочому місці.

Що може робити бізнес для запобігання та протидії насильству на робочому місці

У червні 2022 року Україна ратифікувала Стамбульську конвенцію, яка має на меті захист, запобігання та протидію насильству щодо жінок і домашньому насильству.

Документ дає визначення фізичному, психологічному та сексуальному насильству, переслідуванню і сексуальним домаганням, та передбачає, що компанії мають розробляти та впроваджувати ініціативи для запобігання цьому.

Крім того, є конвенція Міжнародної організації праці №190 та Рекомендація №26 до неї, які запрацювали в Україні у червні 2021 року. Документи, серед іншого, висвітлюють питання безпеки й гігієни праці, а також охоплюють випадки насильства й домагань, які відбуваються “у період роботи, пов’язані з роботою або виникають у зв’язку з роботою”, у формальній та неформальній економіці, як у приватному, так і в державному секторах.

Під час повномасштабної війни український бізнес продовжив реалізовувати практики на підтримку жінок та протидіяти гендерно зумовленому насильству.

Станом на 2022 рік 18 українських компаній підписали Принципи розширення прав та можливостей жінок (Women Empowerment Principles). Вони передбачають справедливе ставлення до жінок і чоловіків без дискримінації, а також підтримку здоров’я, добробуту і безпеки працівниць.

Крім того, 40 компаній підписали Декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству, і доєднались до Корпоративного альянсу.

Зокрема, підписанти розробляють та впроваджують програми щодо гендерної рівності, проводять дослідження щодо дискримінації на робочому місці, підтримують програми відповідального батьківства, інформують працівників та працівниць про запобігання і протидію утискам на робочому місці, а також допомагають постраждалим від насильства.

Приклад українських компаній

Медіахолдинг Starlight Media реалізує програму з підтримки постраждалих від домашнього насильства. Вона передбачає можливість потерпілої людини звернутися до корпоративної психологічної служби підтримки, отримати юридичний супровід та матеріальну допомогу. Також вона може перейти на гнучкий графік та тимчасово відмовитись від виконання робочих завдань зі збереженням повної заробітної плати.

Компанія створила понад 500 матеріалів про проблему домашнього насильства для надання інформації глядачам і глядачкам про сервіси з допомоги постраждалим. Також Starlight Media в партнерстві з Інститутом когнітивного моделювання реалізувала кампанію з протидії домашньому насильству #НеЗдається.

Водночас компанія Avon розробила Протокол для працівниць і працівників компанії про дії на підтримку людини, яка страждає від насильства, а також відкрила кризову кімнату для постраждалих від домашнього насильства, де вони можуть перебувати до 10 днів. Крім цього, компанія започаткувала програму для жінок, які постраждали від сексуального чи фізичного насильства внаслідок воєнних дій в Україні, і надала свою продукцію для допомоги жінкам.

Також бізнес не залишається осторонь від інформування та привернення уваги до теми боротьби з насильством. Так, у межах 16 днів протидії насильству IT-компанія Intellias та FFFACE.ME розробили благодійну Instagram-маску, щоб привернути увагу до проблеми домашнього насильства. Зібрані кошти компанії передали на ремонт Жіночого центру БО “Горіховий дім”.

Ще одна компанія Electrolux проводить обов’язкові тренінги для працівниць та працівників із запобігання гендерно зумовленому насильству на робочому місці. Також співробітники підписують певні етичні правила поведінки. Так компанія із самого початку веде роз’яснювальну роботу про те, наскільки це неприпустимо.

Також в Electrolux діє конфіденційна психологічна гаряча лінія, на яку можуть звертатися всі співробітниці та співробітники. Зокрема, з проблемами, пов’язаними з насильством і проблемами в родині.

Водночас агрокомпанія Kernel запровадила корпоративний роз’яснювальний проєкт. У його межах запрошені фахівчині та фахівці розповідали, що є фізичним та психологічним насильством, як йому запобігти. Також усередині колективу проводили відповідні опитування, а співробітницям та співробітникам надали контакти, куди можна звертатися у регіонах в разі потерпання від насильства.

У Kernel також є окрема гаряча лінія для всіх працівниць та працівників. Наразі компанія готує електронний курс проти сексуального насильства в сім’ї.

Фото: Pixabay

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: