Як запобігти вигоранню колективу: поради для керівників

Професійне вигорання – небезпечне явище, яке може зіпсувати роботу не лише однієї людини, а й усього колективу.

Є безліч причин такого стану, але одна з основних – хронічна втома. За умови війни ця проблема лише загострюється. Адже багато українців та українок підсвідомо забороняють собі відпочивати, намагаючись приносити більше користі своїй країні та компанії.

Водночас є низка інструментів, які допоможуть роботодавцям запобігти та протидіяти вигоранню своїх працівників та працівниць, пише Happy Monday.

Як запобігти та протидіяти вигоранню

Найбільш ефективні заходи протидії вигоранню – це стимули мотивації та турбота про стан колективу.

Стимули мотивації. Вони можуть бути практичними та моральними. Практичними є ті, що приносять практичну користь, наприклад, ресурси, знання чи враження. Найефективніший практичний стимул – фінанси, а саме премії або оплата праці. Також стимулу сприяють спільне дозвілля, корпоративи, навчання та особистісний ріст.

Моральні стимули охоплюють заходи, які підтримують впевненість співробітників та співробітниць у користі їхньої праці: видимість результатів, визнання успіхів керівництвом.

Турбота про психоемоційний стан полягає в організації психологічних тренінгів, груп підтримки чи індивідуальної терапії. Такі заходи допомагають:

• підвищити обізнаність про проблеми ментального здоров’я;
• відстежити симптоми й запобігти подальшому розвитку вигорання;
• розвінчати стереотипи та страхи, пов’язані з роботою психологів;
• згуртувати команду завдяки розділенню переживань.

Також для протидії вигоранню команди керівництво може проводити відпочинково-розважальні заходи, мотиваційні представлення результатів роботи, творчі майстер-класи, спільні виїзди на природу та менторство з особистісного розвитку.

Керівництво компанії має стежити за психологічним станом працівників та працівниць. Зокрема, топменеджмент може пропонувати оптимальні зміни робочого процесу, обсягу завдань, час відпочинку та організувати консультацію психологів.

Алгоритм боротьби з вигоранням команди

Насправді немає чіткого механізму боротьби з вигоранням, але можна визначити певний алгоритм. Керівники турбуються про психоемоційний стан працівників – персонал знає про симптоми вигорання – є можливість звернутися по допомогу.

1. Керівник чи керівниця самостійно або разом із психологами проводить бесіду зі співробітником чи співробітницею, щоб визначити причину падіння продуктивності та емоційного виснаження. Висловлює підтримку та інформує про наявні в організації можливості для боротьби з вигоранням.

2. У разі підтвердження вигорання працівник чи працівниця отримує психологічну підтримку та додаткові вихідні. Якщо стан критичний – іде у тривалішу відпустку.

3. Менеджмент організації переглядає розподіл робочих обов’язків, аналізує комунікацію всередині колективу (чи присутні повага, взаєморозуміння, підтримка). За можливості пропонує працівнику чи працівниці змінити вид діяльності в межах організації на більш привабливу.

Важливо пам’ятати, що боротьбу з вигоранням варто починати не з наслідків, а з причин. Під час війни людям часто не вистачає часу на самоаналіз, а втома та роздратування сприймаються як щось неважливе, тому наразі надважливо звертати їхню увагу на симптоми.

Фото: Pixabay

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: