«Рівно цінні у бізнесі» – медіа-проєкт про корпоративні політики, дружні до родин, під час війни

Медійний проєкт «Рівно цінні у бізнесі» проведено у межах співпраці з корпоративним сектором для просування концепції “політик, дружніх до родин” у військовий час, із використанням медіа-ресурсів холдингу «New Voice» (NV).
Ініціатива реалізується в межах проєктів UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, «Трамплін до рівності» та «ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно-зумовленого насильства» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Швеції у співпраці із ООН Жінки та Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Тематика проєкту – корпоративні практики, впроваджувані роботодавцями в межах корпоративної соціальної відповідальності бізнесу, спрямовані на підтримку співробітників/ць та їхніх сімей під час війни, включаючи гендерну рівність, недискримінацію, запобігання домашньому насильству.

Найпоширенішими практиками компаній є допомога та фінансова підтримка під час переїзду у безпечні регіони; психологічна допомога кваліфікованих спеціалістів для формування стресостійкості та адаптації до життя в кризових умовах; гнучкий графік роботи та можливість працювати віддалено; гарячі лінії для вирішення індивідуальних запитів; інформування та впровадження політик з протидії домашньому насильству та принципи гендерної рівності, тощо.

Проєкт складається з 10 радіоінтерв’ю з учасниками Корпоративного Альянсу та Рейтингу відповідального бізнесу – представниками українського та міжнародного бізнесу з різних галузей (агро, IT, медіа та ін.). Серед компаній: Eleks, Vandra Rugs, Starlight Media, Electrolux, Avon, SoftServe, Corteva, Kernel, та Shakhtar Social. Народна депутатка Марина Бардіна, яка проадвокатувала законодавчу ініціативу щодо надання 14-денної оплачуваної відпустки при народженні дитини батькові, у своєму інтерв’ю висвітлила позицію влади щодо підтримки корпоративної культури рівних прав і можливостей чоловіків і жінок.

Інтерв’ю публікувалися у форматах статей та подкастів.
Сторінка проєкту (усі подкасти та статті): http://surl.li/ekyjw

Завершили проєкт лонгріди із ключовими висновками та коментарями експерта з гендерних питань.

1. Лонгрід на сайті «NV»: Чи рівно цінні жінки та чоловіки, коли мова йде про бізнес? Розглянемо, чи змінились підходи до цього питання під час війни в Україні

2. Лонгрід на сайті «Українська Правда»: Жінки посідають лише 29% керівних посад. Що не так з гендерною рівністю в компаніях та що робити 

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: