Релокація, фіндопомога та вебінари. Як “Приватбанк” допоміг команді встояти під час війни

Із початком повномасштабної війни перед найбільшим державним банком України – “Приватбанком” – постали дві великі задачі – забезпечити фінансову стабільність в країні, а також убезпечити 18 тисяч співробітників та співробітниць від наслідків воєнних дій.

Керівниця дирекції з HR та корпоративного управління “Приватбанку” Світлана Редько розповіла Forbes, як фінустанові вдалося підтримати свою велику команду та надати їй допомогу.

Релокація та працевлаштування

Банк розробив внутрішню програму та виділив 100 млн грн для переміщення та подальшого працевлаштування співробітників та співробітниць на внутрішні відкриті вакансії.

Упродовж минулого року вдалось релокувати понад 400 працівників та працівниць. Тим, хто був змушений звільнитися, “Приватбанк” виплатив вихідну допомогу в розмірі шести заробітних плат.

Підтримка колективу у прифронтових зонах

Із самого початку банк вирішив зберегти зарплату для всіх співробітників та співробітниць, зокрема й для тих, що не змогли виїхати з окупованих територій. Останні отримували виплати до кінця минулого року.

Водночас керівництво “Приватбанку” посилило заходи безпеки та встановило мотиваційну підтримку для працівників і працівниць, які виходили на роботу в небезпечних “червоних” зонах.

Для тих, хто постраждав від воєнних дій, банк сформував програму та фонд “Рука Підтримки”. Із нього виплачували фінансову допомогу співробітникам та співробітницям, які зазнали поранень, чиє житло було зруйновано або у яких загинули члени сім’ї. На цей проєкт виділили 105 млн грн. Допомогу отримали 7 тисяч працівників та працівниць.

Уже влітку “Приватбанк” запустив програму “Переїзд”. Завдяки їй майже 70% персоналу із закритих відділень були переведені на нові робочі місця.

При цьому банк створював нові робочі місця всередині компанії. Був розроблений спеціальний бот, який оперативно інформував про наявність вакансій в усіх населених пунктах країни.

Психологічна підтримка

У “Приватбанку” організували команду, яка стала надавати першу психологічну підтримку на волонтерських засадах. Зокрема, фахівці та фахівчині банку пройшли спеціальні тренінги, і наразі вони готові будь-коли вислухати та підтримати своїх колег. Близько 3 тисяч працівників та працівниць отримали поради та консультації у важкий момент.

Крім того, співробітники та співробітниці мали можливість подати заявку на консультацію із зовнішніми професійними психологами й отримати 10 сесій для себе чи близьких.

Для підтримки морального духу “Приватбанк” також проводив тематичні вебінари, тренінги та марафони.

Реінтеграція ветеранів та ветеранок

Наразі банк створює окрему програму адаптації працівників та працівниць, які повертатимуться після мобілізації на свої робочі місця. Вона охоплюватиме спеціальні бізнес-продукти та основні засади співпраці з клієнтами-військовими.

До того ж у “Приватбанку” розробляють велику внутрішню інтеграційну програму для працівників та працівниць, і не лише мобілізованих. Насамперед, йдеться про навчання команди тренерів, які готуватимуть керівників і керівниць підрозділів та інших співробітників та співробітниць до реінтеграції колег, які повернуться із зони бойових дій.

Також у фінустанові обіцяють залучати ветеранів та ветеранок на вакансії, що відкриватимуться по всій території України.

Фото: depositphotos.com

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: