Політика добробуту колективу в Mars Україна: п’ять ключових елементів

Американська продовольча корпорація Mars розробила стратегію добробуту та здоров’я для своїх працівників. Упродовж багатьох років її реалізують і в українському підрозділі компанії – Mars Україна, пише mmr.ua.

Стратегія базується на п’яти ключових елементах:

  • добробут кар’єри,
  • психічне здоров’я,
  • фізичний добробут,
  • соціальний добробут,
  • фінансовий добробут.

Як наголошують в українській компанії, ця програма допомогла адаптуватись до воєнних реалій і підтримати своїх колег упродовж важкого 2022 року.

Мета стратегії полягає у створенні такого робочого середовища, де кожен працівник та працівниця є здоровими та мають достатньо енергії, незважаючи на усі виклики та перешкоди.

Психічне здоров’я

Ключовий пріоритет – питання безпеки працівників та працівниць. Тому компанія надає їм гнучкість у виборі локації на території України та за її межами.

Водночас регулярно проводяться вебінари про те, як покращити своє психічне здоров’я. У команди також є можливість консультуватися з психологом у межах медичного страхування. Крім того, компанія запустила корпоративну програму з підтримки співробітників та співробітниць, яка допомагає не лише покращити психічне здоров’я, а й залишатись в ресурсі у часи повної невизначеності.

Фізичний добробут

У компанії переконані, що фізично здорова людина матиме достатньо енергії на речі, які для неї найважливіші.

Тому у Mars Україна сконцентрувалися на якісній програмі медичного страхування, яка дає змогу колегам щорічно проходити медичні огляди, здійснювати діагностику, отримувати додаткові консультації та запобігати хворобам.

До того ж компанія на період війни реконструювала свій офіс у корпоративний Пункт Незламності, де завжди є світло і тепло, запаси води, їжі та всього необхідного для тривалого проживання.

Соціальний добробут

У компанії прагнуть, щоб кожному було комфортно з людьми, які його оточують. У Mars Україна вважають, що культура поваги, добрих та дружніх стосунків між колегами є запорукою успіху не лише бізнес-проєктів, а й соціальних, де у кожного є можливість зробити світ кращим.

Як і для багатьох компаній, 2022 рік став роком волонтерства, співробітники та співробітниці активно беруть учать у різних ініціативах для допомоги військовим, переселенцям та тваринам.

Фінансовий добробут

Керівництво компанії прагне, щоб співробітники та співробітниці вміли управляти своїми фінансами, розставляючи доцільні пріоритети, зокрема у кризові періоди та часи нестабільності.

Під час війни Mars Україна підтримувала колектив матеріальною допомогою, а також здійснювала заплановані виплати наперед. Водночас у компанії проводять онлайн-тренінги, які навчають фінансовій грамотності та управлінню персональним бюджетом.

Добробут кар’єри

Компанія працює над тим, щоб люди знали, навіщо вони приходять на роботу, та, щоб вони займалися тим, що люблять і вміють робити найкраще.

У межах добробуту кар’єри Mars навчає працівників та працівниць бути лідерами та лідерками, говорити про кар’єру та планувати її, розвивати потрібні вміння та навички.

Фото: Delo.ua

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: