Майже 90% роботодавців готові працевлаштувати ветерана чи ветеранку, – опитування

Наразі на фронті перебувають понад мільйон українців та українок. Уже зараз роботодавцям потрібно думати про те, що робити з ветеранами та ветеранками після їхнього повернення, адже вони шукатимуть роботу.

За даними дослідження порталу robota.ua, переважна більшість керівників та керівниць компаній (88,1%) готові взяти на роботу ексвійськових, водночас 10,7% опитаних не можуть відповісти на запитання, і лише понад 1% – наголосили, що не готові працевлаштувати ветерана чи ветеранку.

В опитуванні взяли участь 346 працедавців.

Також 47,6% респондентів та респонденток зазначили, що вже мають у їхньому колективі учасників та учасниць бойових дій, 52,4% з опитаних компаній – не мають.

На питання, чого бракує ветеранам та ветеранкам, переважна більшість працедавців – 73,8% – згадала про програми психологічної адаптації; про брак програм соціальної адаптації та інтеграції наголосили 67,9% опитаних. Брак програм працевлаштування ветеранів і ветеранок з інвалідністю відчувають 64,3% опитаних, 56% повідомили про нестачу фінансової підтримки.

Додаткова допомога ветеранам і ветеранкам, незалежно від державних програм

Трохи більш ніж половина (52,4%) компаній планує комплексно підтримувати найнятих співробітників – ветеранів та ветеранок, інвестуючи в їхнє навчання, перекваліфікацію, психологічну підтримку, а також розвиток soft та hard skills.

Чверть опитаних планує надавати перевагу учасникам і учасницям бойових дій під час закриття вакансій; 14,3% – планують підтримувати їх за рахунок програм матеріальної мотивації (13-та зарплата, додаткові бонуси тощо).

Також 10,7% респондентів і респонденток планують підтримувати найнятих співробітників і співробітниць за рахунок інвестицій у програми психологічної підтримки; 9,5% – планують фінансувати фонди, що допомагають ветеранам і ветеранкам; 6% – не планують підтримувати ексвійськових.

Фото: armyinform.com.ua

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: