Допомога команді, гендерна рівність та освіта студентів: SoftServe відзвітував про рік війни

Попри війну та виклики, з якими зіштовхнулася Україна внаслідок цього, ІТ-компанія SoftServe доклала усіх зусиль, щоб підтримати своїх співробітників, співробітниць та їхні сім’ї.

За словами директорки з корпоративної репутації SoftServe Марії Кучеренко, компанія продовжувала дотримуватися траєкторії сталого розвитку та досягнула прогресу у багатьох напрямках, передає IT Ukraine Association.

Зокрема, компанія оприлюднила річний звіт зі сталого розвитку за минулий рік, який свідчить про прогрес SoftServe у досягненні сталого розвитку в різних сферах КСВ, а також містить огляд розвитку компанії та її реакції на війну.

Підтримка команди та українців

SoftServe доклав усіх зусиль, щоб підтримати колег та їхні сім’ї, а також допомогти іншим українцям.

Допомога команді містила фінансову, операційну, інформаційну та психологічну підтримку. SoftServe релокував понад 5 тис. людей, а більш як 1 750 працівників і працівниць у Польщі та Україні отримали безкоштовну психологічну підтримку.

Крім того, корпоративний благодійний фонд компанії “Відкриті очі” зібрав понад $11,7 млн на підтримку України. Завдяки цим коштам була надана гуманітарна та інша допомога тим, хто її потребує. Також фонд доставляв десятки медичних автомобілів на фронт.

Водночас SoftServe створив вебсайт для фонду “Повернись живим” та розробив розважальну гру НУМО для ЮНІСЕФ в Україні, якою користувалися десятки тисяч дітей у бомбосховищах.

Кар’єрні можливості для жінок

Минулого року SoftServe продовжив розвивати культуру різноманітності, рівності та інклюзивності. Найбільші результати були помітні в галузі гендерної рівності: станом на 2022 рік 36% колективу компанії складають жінки, а їх відсоток на керівних та управлінських посадах перевищив галузеві стандарти.

Крім того, SoftServe співпрацював з неурядовими організаціями в Україні та Колумбії, щоб допомогти понад 110 жінкам розпочати кар’єру в ІТ.

Також компанія затвердила політику та керівні принципи рівності, інклюзії та різноманіття і провела освітні заходи для рекрутерів та менеджменту, щоб допомогти їм формувати різноманітніші команди.

Переосмислення добробуту

Компанія перетворила ініціативу з ментального благополуччя у загальну корпоративну програму Dare to Care. Вона націлена на те, що поділитися найкращими практиками та надати колективу дієві інструменти та поради для турботи про себе.

У межах програми відбулося понад 80 заходів для більш ніж 13 тис. учасників та учасниць. Колектив оцінив ініціативи SoftServe у сфері здоров’я та благополуччя у 78 балів в опитуванні Peakon, що на три бали вище, ніж роком раніше.

Програми для студентства

У 2022 році SoftServe відновив співпрацю з університетами після перерви, спричиненої пандемією. Компанія розширила свої програми та уклала понад 20 нових партнерств, збільшивши кількість університетів-партнерів до 84 в Україні, Мексиці, Колумбії, Польщі та Болгарії.

Як частина колаборації, SoftServe разом з університетами створив спільні освітні програми з елементами дуальної освіти, щоб готувати вже готових до роботи фахівців та фахівчинь. Станом на 2022 рік, такими можливостями скористалися понад 1300 студентів та студенток в Україні.

Фото: SoftServe

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: