Більшість компаній підтримують працівників та працівниць, які перебувають на фронті, – опитування EВA

Наразі 61% компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації підтримують своїх співробітників та співробітниць, які перебувають на фронті. Також 56% спрямовують фінансову підтримку армії та населенню.

Про це свідчать дані опитування ЄБА “Бізнес під час війни”. Зазначається, що у липні 2022 року 46% підтримували колектив і 34% допомагали фінансово.

За даними дослідження, кількість компаній, що працюють у повному обсязі, залишається стабільною та становить 69%. Ще 31% компаній працюють із певними обмеженнями. Серед найбільш поширених – скорочення географії діяльності, закриття частини представництв, перехід в онлайн-режим.

Водночас зростає кількість бізнесів, які в повному обсязі виконують свої зобов’язання щодо виплати зарплат. Наразі таких 93%, що більше за показник початку 2023 року (89%) та липня 2022-го (61%).

У той же час скоротилась кількість компаній, що виплачують додаткові кошти, – з 28% рік тому до поточних 12%. Найбільше додаткових коштів компанії виділяли на початку повномасштабного вторгнення (45% у березні 2022 року), щоб підтримати команди в скрутний момент та допомогти з релокацією.

Утім, зменшується кількість підприємств, які скорочують зарплати колективу та звільняють персонал – наразі про це повідомляє тільки 4% респондентів та респонденток.

Також зазначається, що кількість мобілізованих працівників та працівниць у членських компаніях асоціації суттєво не змінилась за останні три місяці. Наразі у половини компаній (52%) мобілізовано до 10% від загальної кількості військовозобов’язаних. У 29% кількість мобілізованих сягає 10-20%, у 6% – 20-30%.

Опитування проводилося з 25 липня до 15 серпня 2023 року, участь у ньому взяли 97 керівників та керівниць членських компаній Асоціації.

Фото: armyinform.com

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: