Про нас

Корпоративний альянс - спільнота соціально відповідальних представників бізнесу задля досягнення гендерної рівності та запобігання домашньому насильству

Доєднатись до декларації
  • Корпоративний альянс
  • Як приєднатися до декларації
  • Члени корпоративного альянсу
  • Донори та партнери

Корпоративний альянс

Представництво UNFPA в Україні працює над розбудовою суспільства, вільного від гендерних стереотипів та насильства. Ми працюємо із міжнародними, національними партнерами, а також бізнес-партнерами.
У 2019 році UNFPA ініціював створення першого в Україні Корпоративного альянсу, який активізує свої зусилля задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству.

Наприкінці 2019 року перші 12 компаній та 2 бізнес-спільноти підписали Декларацію. Станом на кінець 2021 року вже 40 компаній приєдналися та зобов’язалися докласти максимум зусиль задля того, щоб до 2025 року:

– запровадити гендерно чутливі підходи в роботу компаній, створити умови для гідної праці й рівної зайнятості та впроваджувати політики, дружні до родини;
– сприяти запобіганню домашньому насильству та формуванню нетерпимості до всіх його проявів;
– розвивати і заохочувати співробітництво задля розширення прав жінок, гендерної рівності та формування нетерпимості до домашнього насильства.

Ініціативу впроваджують UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, та експертна організація “Центр “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності”.

Як долучитися до Декларації

Декларація задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству – це спільний документ бізнесу, в основу якого покладено прагнення підвищити рівень корпоративної культури та приділити більше уваги своїм внутрішнім стейкхолдерам – своєму персоналу, здійснивши аналіз ціннісних орієнтирів та покращивши внутрішньокорпоративну соціальну відповідальність, що згодом вплине і на зовнішню. Його метою є сприяння впровадженню політик рівних можливостей для жінок та чоловіків, а також допомога у випадку домашнього насильства.
Приєднання до Декларації є добровільним та не потребує внесків.

Якщо ви хочете будувати соціально відповідальний бізнес та підписати Декларацію задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству – зв’яжіться з нами, написавши на електронну адресу [email protected].

Доєднатися до декларації

Більше 40 компаній в Україні приєдналися до Декларації для досягнення Цілей Сталого розвитку 5 (гендерна рівність) і 8 (гідні робочі місця).

компанії знайдено:

Для ефективної реалізації програм, а також з метою залучення місцевих організацій, компаній та лідерів, ми залучаємо партнерів, які розділяють наші цінності та переконання - рівності, прав людини та сталого розвитку!

Донори

Посольство Швеції в Україні
Посольство Великої Британії в Україні

Партнери

Центр «Розвиток КСВ»
Європейська Бізнес Асоціація
Офіс віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтегреції України

Слідкуйте за нашими соціальними мережами

Веб-сайт створено за підтримки: